TRAVRESULTAT

I-007

Easy KB

T-001

Just nu
5 825
andelsägare.

Segerprocent =12.01

Vinster trav

T-51120/0

Monark Newmen blev tvåa den 03/09-2017 på JÄGERSRO och tjänade fina 2 000 000 kr

Tränare: Fredrik Persson Bana: Kalmar

No Matter segrade den 18/08-2018 på GÄVLE och tjänade fina 925 000 kr

Tränare: Svante Båth Bana: Solvalla

Calamara's Girl segrade den 19/08-2017 på ROMME och tjänade fina 925 000 kr

Tränare: Svante Båth Bana: Solvalla

Violet Bi segrade den 01/07-2017 på BERGSÅKER och tjänade fina 925 000 kr

Tränare: Jim Oscarsson Bana: Solvalla

White Lightning blev tvåa den 19/08-2017 på ROMME och tjänade fina 462 500 kr

Tränare: Jörgen Westholm Bana: Romme

Cuba Libre Ice segrade den 08/10-2017 på Charlottenlund (Dk) och tjänade fina 394 140 kr

Tränare: Johan Untersteiner Bana: Halmstad

Racing Brodda blev trea den 02/12-2017 på JÄGERSRO och tjänade fina 350 000 kr

Tränare: Mattias Djuse Bana: Solvalla

Global Unspoked blev femma den 01/10-2017 på SOLVALLA och tjänade fina 320 000 kr

Tränare: Oskar Svanberg Bana: Mantorp

Mily segrade den 13/03-2018 på SOLVALLA och tjänade fina 300 000 kr

Tränare: Peter Untersteiner Bana: Halmstad

Baronesse Ima segrade den 30/01-2018 på SOLVALLA och tjänade fina 300 000 kr

Tränare: Claes Sjöström Bana: Solvalla

Policy Of Truth segrade den 01/04-2017 på SOLVALLA och tjänade fina 300 000 kr

Tränare: Reijo Liljendahl Bana: Solvalla

Adiago Trot segrade den 11/08-2018 på ÅBY och tjänade fina 250 000 kr

Tränare: Marcus Lindgren Bana: Halmstad

Bear Dancer segrade den 24/03-2018 på MANTORP och tjänade fina 200 000 kr

Avyttrad per 2018-07-19

Calle Crown segrade den 06/12-2017 på SOLVALLA och tjänade fina 200 000 kr

Tränare: Tomas Malmqvist Bana: Jägersro

    
RESULTAT FÖR ALLA STARTANDE TRAVHÄSTAR I ÅR

T-121

Resultat i år travhästar
Häst Bana Datum/lopp Typ Spår Dist Res. Tid Odds Skor Kusk Vinst
D'Laina Vi 180920-1 13 2120 5 14,5 71 Sjöström Claes 3 200 kr
Alex Tröjborg V 180920-4 0 2100 5 12,3 200 - - Goop Björn 24 896 kr
Glace Au Four Bo 180920-11 10 2140 5 17,2 611 Marklund Lars 3 200 kr
Upbeat Music S 180919-10 9 1640 d 0 424 Eriksson Peter 500 kr
Mogge Hall S 180919-8 9 2140 d 8g 428 Sjöström Claes 500 kr
All For One S 180919-6 4 2140 6 14,3 106 Norman Peter G 3 500 kr
Glide Devie S 180919-1 10 2140 str - 0 - - 0 kr
Amerindienne S 180919-1 9 2140 0 17,4g 24 Kontio Jorma 500 kr
Captain My Captain S 180919 k 3 2140 gdk 20,0g 0 - - Jonasson Zeb 0 kr
Kiss My Lips Hc J 180919-5 9 2140 4 13,8 482 Eriksson Christoffer 12 500 kr
Bellflower Wine J 180919-4 5 2140 5 15,2 190 Untersteiner Johan 9 000 kr
Slimfit J 180919-2 6 1640 0 15,7g 50 Takter Johnny 500 kr
Quick Vald J 180919-1 11 2140 0 18,1g 76 Eriksson Christoffer 500 kr
Landing Island J 180919-1 3 2140 0 18,0g 633 Samuelsson Ola 500 kr
Dusktodawn Sisu 180918-7 7 2160 5 15,9 86 Wäjersten Daniel 3 200 kr
Affair Amok 180918-3 7 1640 0 0 79 Wäjersten Daniel 500 kr
Sundbo Äventyr 180918-1 9 2160 d 14g 518 Kylin-Blom Wiktor 500 kr
Aria S 180918-11 6 2140 d 0 192 Kihlström Örjan 500 kr
La Camilla Pellini S 180918-11 1 2140 d 0 69 Ohlsson Ulf 500 kr
Zenita Kronos S 180918-8 7 2140 0 15,5 724 Oscarsson Kevin 500 kr
Racing Brodda S 180918-8 3 2140 0 0 52 Djuse Mattias 500 kr
No Matter S 180918-5 7 2140 3 13,5 31 Adielsson Erik 37 500 kr
Sandsjöns Enzo S 180918-3 9 2640 0 14,5 242 Lövgren Joakim 500 kr
Look Håleryd S 180918-3 8 2640 5 14,2 159 Untersteiner Peter 12 000 kr
Ajabaja S 180918-1 10 2140 3 13,8 49 Goop Björn 37 500 kr
Sikvelands Stjerna Ro 180918-6 15 2140 6 31,4 127 Åberg Jan-Olov 3 000 kr
Crazymonsterheart Ro 180918-5 12 2140 2 17,8 60 Oscarsson Jim 15 000 kr
Copimade Ro 180918-4 7 1640 5 13,3 66 Andersson Oskar J 3 800 kr
Cinnamon Prince Ro 180918-4 1 1640 0 13,4 335 Karlsson Petter 500 kr
Alvena Warrior Ro 180918-3 10 2640 5 16,2 49 Widell Kaj 3 800 kr
Zico G 180917-8 10 2160 str - 0 - - 0 kr
Julius Tabac G 180917-5 1 1640 d 0 88 Widell Kaj 500 kr
Merrie Mistique G 180917-2 12 1640 0 22,6g 62 Berglin Ove 500 kr
Stallion Töll G 180917-2 4 1640 7 16,8 72 Pettersson Tomas 2 300 kr
Ginotonic E 180917-9 12 2140 4 13,3 171 Karhulahti Ville 5 700 kr
Legoholm Zon E 180917-4 4 1640 3 12,3 37 Eriksson Ulf 10 800 kr
Inara Boko E 180917-2 1 2140 d 11g 36 Söderholm Lars-Åke 500 kr
Galinna Am E 180917-1 1 1640 1 16,6 16 Djuse Mattias 25 000 kr
Staro Mayday E 180917 k 4 2140 gdk 20,7 0 - - Wallin Tony 0 kr
Fidde Loss Ax 180917-5 2 2140 2 17,3 69 Ljunghager Kajsa 5 000 kr
Rock The Knight S 180916-7 9 2140 0 19,6g 42 Lilius Marcus 500 kr
Skip Beau Hd 180915-9 6 2660 3 16,2 94 Aho Mikko 9 500 kr
Calamara's Girl H 180915-6 1 2680 0 14,8 84 Kihlström Örjan 500 kr
Maracanazo H 180915-5 3 2140 2 14,4 74 Kylin Blom Oskar 62 500 kr
Cadillac Carjan Ro 180914-11 1 1640 d 0 37 Alsén Olle 500 kr
Nordby Kuling Ro 180914-5 3 2160 3 27,5 36 Alsén Olle 25 000 kr
Järvsö Elviz Ro 180914-5 2 2200 5 26,6 268 Kontio Jorma 8 500 kr
Västerbo Cirkus Ro 180914-2 8 2140 2 18,4 39 Kontio Jorma 25 000 kr
Ailihphilia Ro 180914-2 3 2140 str - 0 - - 0 kr
Earthquake Neo Kr 180914-7 10 2140 5 15,1 97 Wisén Alexandra 2 100 kr
Ella Pace B 180914-8 12 2640 0 18,2 156 Åsberg Jenni H 500 kr
Front Pace B 180914-2 5 2140 0 itg 334 Åsberg Jenni H 500 kr
Yrsa Brick Ax 180914-4 6 1640 0 19,8g 156 Andersson Mikael J 500 kr
Sunes Sommar Ax 180914-3 11 2140 2 15,9 63 Benzon Niclas 12 500 kr
O'Man Flax Ö 180913-10 6 2100 1 15,0 13 Balogh Mercedes 30 000 kr
Doris Palema Ö 180913-10 3 2100 0 15,7 215 Mickelsson Lasse 500 kr
Linus Wibb Ö 180913-7 3 3200 2 16,0 92 Jepson Carl Johan 17 500 kr
Mr Deauville Ö 180913-7 2 3180 0 16,6 48 Djuse Mattias 500 kr
Star Advisor Joli Ö 180913-4 3 2100 3 13,8 40 Eriksson Kim 11 000 kr
Sara Hall Ö 180913-2 9 2140 0 19,0 62 Sjöström Claes 500 kr
Power Brodda Ö 180913-1 3 1640 6 18,7g 29 Kylin Blom Oskar 2 700 kr
Dream U.N.G. Bs 180913-4 7 2140 6 15,8 376 Skoglund Rikard N 2 300 kr
Västerbo Gerrard Bs 180913-4 5 2140 0 15,9g 67 Röcklinger Björn 500 kr
Tin Gnist Bs 180913-2 1 1660 0 27,2g 816 Alsén Olle 500 kr
Glace Au Four Bo 180913-5 7 1640 0 20,5g 123 Marklund Lars 500 kr
Naughty Boy S 180912-7 9 2140 str - 0 - - 0 kr
D'Laina S 180912-3 10 1640 2 13,2 34 Benzon Niclas 20 000 kr
Invincible H.C. Å 180912-8 5 3140 2 16,4 846 Sjunnesson Jörgen 35 000 kr
Nonstop Cheri Å 180912-8 4 3160 1 15,6 289 Eriksson Christoffer 70 000 kr
Borodina Å 180912-1 8 1640 2 17,4 86 Eriksson Christoffer 25 000 kr
Ulriika Highness J 180911-9 3 2140 str - 0 - - 0 kr
Global Warrior J 180911-4 3 2140 d 6g 94 Untersteiner Johan 500 kr
Look Håleryd J 180911-4 2 2140 1 16,5 17 Untersteiner Peter 60 000 kr
Love Håleryd J 180911-3 8 2140 3 17,6 23 Untersteiner Peter 9 500 kr
LoveExplosion H.C. J 180911 k 6 2140 gdk 19,8 0 - - Eriksson Christoffer 0 kr
Quebec C. D. E 180911-7 5 2140 1 16,1 23 Pace Jean-Claude 10 000 kr
Pretty Perfect E 180911-7 1 2140 6 17,7g 91 Svedlund Kevin 2 000 kr
Jessica Highness Mp 180910-2 m 2 2160 1 15,8 32 Bengtsson Tova 25 000 kr
Staro Nashville Mp 180910-1 6 1640 1 18,2 15 Lövgren Joakim 25 000 kr
Genesis F 180910-6 5 2140 2 13,4 64 Goop Björn 15 000 kr
O.M.Dont Cry F 180910-4 2 2160 5 14,5 141 Goop Björn 5 000 kr
Quiet Please F 180910-2 m 4 2140 1 14,8 122 Ivehag Josefine 25 000 kr
Nordby Elde F 180910-1 1 2180 2 34,4 31 Alsén Olle 12 500 kr
Missya Degato D 180910-8 7 2160 1 16,8 30 Svensson Henrik 10 000 kr
Järvsö Irene D 180910-3 6 2160 0 30,0g 98 Olsen Jan Ove 500 kr
Cexter Bob Vg 180909-2 m 3 2160 0 19,5 50 Larsson Alicia J 500 kr
Alex Tröjborg Fr 180909-17 0 3000 d - 140 - - Duvaldestin Theo 0 kr
Nordby Kuling 180908-12 3 2140 1 27,7 54 Alsén Olle 30 000 kr
Nappa Scar 180908-10 1 2140 0 12,8 482 Lennartsson Per 500 kr
Qamaro C.D. 180908-5 6 2640 7 15,0 526 Strömberg Hans R 5 000 kr
Skip Beau Ax 180908-9 13 2640 4 16,4 128 Aho Mikko 5 300 kr
Fidde Loss Ax 180908-9 11 2640 8 16,9 219 Söderkvist Stefan 2 300 kr
Wherehaveubean Ax 180908-4 4 2140 6 17,1 122 Eklundh André 5 500 kr
Dusktodawn Sisu U 180907-10 8 1640 4 13,9 156 Ingves Peter 5 700 kr
Ecco Hornline U 180907-7 14 3140 4 17,7 34 Lennartson Sören 5 700 kr
Joyus U 180907-7 1 3140 6 18,0 52 Andersson Oskar J 2 700 kr
White Lightning U 180907-6 11 2140 0 14,4 278 Ingves Peter 500 kr
La Camilla Pellini U 180907-5 7 2140 0 14,9 119 Ohlsson Ulf 500 kr
Racing Brodda U 180907-5 4 2140 1 13,9 39 Skoglund Rikard N 110 000 kr
No Matter U 180907-5 2 2140 2 14,0 30 Moberg Kim 55 000 kr
Sol Varga Bs 180907-4 8 2160 0 30,2 237 Berglin Ove 500 kr
Imperator År 180907-6 5 2140 0 16,3g 72 Andersson Mikael J 500 kr
Cinnamon Prince Ö 180906-5 7 2100 3 14,9 75 Fromell Tom 3 500 kr
Yrsa Brick Ö 180906-5 2 2100 d 11g 52 Andersson Andreas 500 kr
Calle Crown G 180906-8 5 1640 0 0 48 Eriksson Christoffer 500 kr
Maracanazo G 180906-7 1 1640 2 15,4 38 Kylin Blom Oskar 15 000 kr
Picasso G 180906-4 3 1640 1 11,9g 127 Andersen Troels 35 000 kr
Edrica G 180906 k 2 2140 gdk 18,7 0 - - Björk Jenny A 0 kr
Timetorock'nroll G 180906 k 1 2140 gdk 20,9g 0 - - Lindegren Erik 0 kr
Bubba Degato Å 180906-6 9 2660 5 14,6 132 Lövgren Joakim 3 800 kr
Evander Am S 180905-2 4 2640 0 17,1g 110 Linder Fredrik 500 kr
Ginotonic B 180905-9 15 2640 3 15,0 93 Karhulahti Ville 17 500 kr
Lotus Gil B 180905-9 7 2640 6 15,3g 109 Lindegren Erik 5 000 kr
Merritt B 180905-6 6 2140 5 14,4 189 Djuse Martin P 5 000 kr
Edelsa B 180905-5 10 1640 4 14,1 51 Lindegren Erik 9 100 kr
Nygårds Josefin B 180905-4 6 2140 5 30,1g 62 Persson Jan-Olov 5 000 kr
Västerbo Cirkus B 180905-1 11 2140 2 17,5 45 Karhulahti Ville 30 000 kr
Upbeat Music S 180904-9 10 2160 5 14,3 817 Eriksson Peter 5 700 kr
Quebec C. D. S 180904-8 6 2180 0 14,9g 691 Norman Peter G 500 kr
Mogge Hall S 180904-4 1 2140 0 14,2 999 Sjöström Claes 500 kr
Violet Bi S 180904-3 7 2140 5 12,8 51 Oscarsson Jim 6 400 kr
Calamara's Girl S 180904-3 5 2140 3 12,7 78 Adielsson Erik 17 500 kr
Palma Pellini S 180904-1 1 2140 1 17,0 60 Hammarström Niclas 70 000 kr
Flybury AM Kr 180904-7 6 2140 6 18,4 443 Persson Fredrik 5 500 kr
Global Unspoked Kr 180904-6 2 2180 2 14,6 41 Svanberg Oskar 12 500 kr
Pearl Face Kr 180904-3 6 1640 1 13,0 48 Lindgren Marcus 25 000 kr
Thought Hanover Mp 180903-8 3 2640 1 13,5 58 Oscarsson Kevin 50 000 kr
Linus Wibb Mp 180903-6 9 2140 4 13,7 287 Jepson Carl Johan 5 700 kr
Riverside Drive Mp 180903-4 9 2140 0 15,4 252 Osterling Susanne H 500 kr
Don Cruzado Hd 180903-7 6 2140 6 21,3 49 Eriksson Christoffer 5 500 kr
Kungkurt Hd 180903-4 9 2140 6 14,3 242 Söderkvist Stefan 2 700 kr
Fabriz Boko Hd 180903-4 7 2140 str - 0 - - 0 kr
Sandsjöns Enzo J 180902-12 1 2160 2 14,5 25 Lövgren Joakim 30 000 kr
Counterfeightr J 180902-11 4 3140 0 15,5g 676 Lennartsson Per 500 kr
Monark Newmen J 180902-11 2 3180 2 14,1 86 Persson Fredrik 50 000 kr
Magic Happens J 180902-9 2 2140 d 9g 50 Lähdekorpi Hanna 500 kr
Mily J 180902-7 4 2140 0 12,3 44 Untersteiner Johan 500 kr
Eastern Promise J 180902-4 4 1640 0 12,4 650 Niklasson Markus 500 kr
Orient Avenue J 180902-3 6 1640 0 17,4g 326 Uhrberg Joel 500 kr
Precious Lord J 180902-3 3 1640 1 12,7 39 Lindgren Marcus 50 000 kr
Nonstop Cheri J 180902-1 1 2140 4 13,3 93 Andersson Oskar J 8 500 kr
Dreamgirl Mearas D 180902-4 3 2140 d 0 22 Skoglund Robert 500 kr
Alvgrim D 180902-3 5 2160 3 28,4 71 Djuse Magnus A 3 500 kr
Testa di Cavolo 180901-4 10 2140 1 16,4 107 Strömberg Hans R 50 000 kr
Tresexton J 180901-12 6 2140 0 19,7g 38 Goop Björn 500 kr
Slimfit J 180901-12 3 2140 6 15,3 728 Samuelsson Ola 4 000 kr
Zoko Lane J 180901-11 9 2140 3 11,9 238 Uhrberg Thomas 37 500 kr
Kaci J 180901-4 3 2140 4 15,3 99 Svanstedt Rickard 13 500 kr
Elsås Ravn U 180831-1 2 1640 5 36,0 24 Gällerstedt Mats 3 800 kr
Landing Island J 180831-7 3 2140 d 6g 87 Samuelsson Ola 500 kr
Invincible H.C. J 180831-6 4 1640 0 13,6g 45 Eriksson Christoffer 500 kr
Okashi Cheri J 180831-4 5 2160 str - 0 - - 0 kr
Ella Pace Bs 180831-12 3 2140 3 17,1 94 Åsberg Jenni H 3 500 kr
Höstbo Sune Bs 180831-11 2 2140 2 30,7 36 Åberg Jan-Olov 12 500 kr
Lotus Gil Bs 180831-6 7 2140 5 13,7 175 Björk Jenny A 5 500 kr
Järvsö Irene Bs 180831-5 5 1640 0 26,6g 512 Dahlén Rebecca 500 kr
Power Brodda Bs 180831-1 10 1640 2 16,4 316 Kylin Blom Oskar 15 000 kr
Lövdala Symphonie Bs 180831-1 5 1640 str - 0 - - 0 kr
Dream U.N.G. Ös 180830-6 2 2140 d 0 69 Djuse Mats E 500 kr
Pretty Perfect Ö 180830-6 2 2160 0 0 73 Westerholm Nicklas 500 kr
Västerbo Gerrard Ö 180830-5 11 2100 5 15,1 79 Andersson Oskar J 3 200 kr
Quiet Please S 180829-7 8 3140 0 15,9 999 Alsén Olle 500 kr
Bofferding S 180829-2 3 2140 d 10g 346 Eriksson Ulf 500 kr
Ajabaja Å 180829-8 11 2140 1 12,9 53 Goop Björn 125 000 kr
Pearl Face Å 180829-7 11 2640 0 15,6 867 Lindgren Marcus 500 kr
Uncertain Age Å 180829-6 1 1640 3 10,5 129 Eriksson Christoffer 31 000 kr
Zofin Thobo S 180828-10 8 2140 8 16,4 258 Larsson Henrik 6 500 kr
Aria S 180828-6 11 2140 0 15,2 266 Haugstad Kenneth 500 kr
Zenita Kronos S 180828-6 7 2140 2 14,2 999 Oscarsson Kevin 50 000 kr
Rally Gunnar S 180828-3 10 2140 d 12g 240 Widell Kaj 500 kr
Galinna Am S 180828 k 9 2140 gdk 20,2 0 - - Seppälä Janina 0 kr
Jinx'em S 180828 k 3 2140 gdk 22,5 0 - - Croon Jakob 0 kr
Snyggast H 180828-7 5 2160 0 35,7g 980 Röste Stig Jarle 500 kr
Guli Roy Bj 180828-9 0 2100 0 28,4g 121 - - Ohlsson Ulf 0 kr
Sunes Sommar Ax 180828-9 3 2160 1 15,4 61 Jakobsson Magnus 15 000 kr
Omay Southwind Ax 180828-4 2 2640 6 16,4 224 Svanstedt Anders 2 300 kr
Skip Beau Ax 180828-4 1 2640 3 16,4 133 Aho Mikko 8 000 kr
Mill Zorn Ax 180828-2 m 5 2140 1 16,9 20 Adolfsson Sofia 25 000 kr
Amorino Mp 180827-6 1 2140 str - 0 - - 0 kr
Linus Wibb Mp 180827-4 m 4 2160 0 16,8g 114 Ivehag Josefine 500 kr
Bellflower Wine Hd 180827-7 10 2140 5 16,3 148 Untersteiner Johan 8 000 kr
Jessica Highness Hd 180827-6 1 2140 0 22,8g 101 Söderkvist Stefan 500 kr
Global Warrior Hd 180827-5 5 2640 d 10g 22 Untersteiner Johan 500 kr
R.K.Queen Hd 180827 k 3 2140 gdk 18,6 0 - - Karlstedt Tommy 0 kr
Love Håleryd Hd 180827 k 1 2140 gdk 18,0 0 - - Larsen Henriette 0 kr
Cuba Libre Ice Ch 180826-11 0 3000 5 15,6 32 - - Untersteiner Johan 96 314 kr
Flash Håleryd Ch 180826-5 0 2990 6 16,4g 153 - - Untersteiner Johan 8 026 kr
Wherehaveubean E 180825-7 4 2140 3 17,1 61 Jakobsson Magnus 17 500 kr
Testa di Cavolo E 180825-5 2 2140 2 19,0 151 Strömberg Hans R 12 500 kr
Rock The Knight E 180825-1 7 2140 2 18,5 33 Djuse Mattias 12 500 kr
Uncertain Age Ch 180825-10 0 2000 0 12,9 286 - - Andersen Kasper K 0 kr
Staro Nashville Ch 180825-2 0 1600 3 16,4 48 - - Lövgren Joakim 8 361 kr
O'Man Flax B 180825-9 1 2640 2 13,9 19 Ohlsson Ulf 62 500 kr
Qamaro C.D. Ro 180824-5 7 2140 4 14,3 137 Ohlsson Ulf 5 700 kr
Stallion Töll Ro 180824-3 10 2140 d 10g 384 Pettersson Tomas 500 kr
Emmylou Love Ro 180824-1 6 2140 5 15,6 101 Westerholm Nicklas 3 800 kr
Flybury AM Kr 180824-2 10 2140 3 18,1 21 Swedberg Robin 3 500 kr
Quick Vald Ch 180824-3 0 2000 3 16,8 73 - - Juel Jeppe 3 344 kr
Edelsa B 180824-9 12 1640 str - 0 - - 0 kr
Merritt B 180824-4 12 2140 3 15,7 50 Djuse Martin P 9 500 kr
Dreamgirl Mearas B 180824-4 6 2140 0 16,8 77 Skoglund Rikard N 500 kr
Merrie Mistique B 180824-2 3 2140 1 17,0 252 Berglin Ove 30 000 kr
Cinnamon Prince Ö 180823-7 11 2100 0 15,0 615 Karlsson Petter 500 kr
Affair Amok Bo 180823-8 4 1640 5 17,3 48 Skoglund Rikard N 3 800 kr
Nonstop Cheri Å 180823-10 1 1640 1 12,6 60 Eriksson Christoffer 30 000 kr
Orient Avenue Å 180823-8 1 2140 4 16,5 29 Uhrberg Thomas 5 700 kr
Genesis Å 180823-6 12 2640 2 14,7 91 Goop Björn 15 000 kr
Mill Zorn Å 180823-2 m 9 2160 6 18,5 62 Oscarsson Jennifer L 2 700 kr
Calle Crown J 180822-11 9 2640 5 13,3 56 Eriksson Christoffer 16 000 kr
Mr Deauville J 180822-9 9 2640 7 13,7 812 Djuse Mattias 6 000 kr
Adiago Trot J 180822-9 6 2640 0 0 137 Eriksson Christoffer 500 kr
White Lightning J 180822-4 3 2140 4 14,2 234 Westholm Jörgen 12 000 kr
Calamara's Girl J 180822-3 9 2140 5 12,8 203 Adielsson Erik 8 000 kr
Princess S.W. J 180822-3 6 2140 0 17,0g 26 Untersteiner Peter 500 kr
Mily J 180822-2 7 2140 1 12,8 33 Untersteiner Peter 100 000 kr
Västerbo Gerrard S 180821-9 6 2140 d 8g 158 Eriksson Ulf 500 kr
Cadillac Carjan S 180821-7 2 2640 d 0 977 Alsén Olle 500 kr
D'Laina S 180821-4 6 1640 4 12,4 88 Goop Björn 9 100 kr
Iris Di Quattro S 180821-2 11 2140 6 18,9 181 Kontio Jorma 6 500 kr
Dior Ima S 180821 k 4 2140 gdk 21,1g 0 - - Djuse Mattias 0 kr
Crazymonsterheart S 180821 k 4 2140 gdk 19,5 0 - - Oscarsson Jim 0 kr
Glide Devie S 180821 k 1 2140 gdk 20,0 0 - - Johansson Stig H 0 kr
Nygårds Josefin Bs 180821-8 4 2160 0 33,0g 54 Persson Jan-Olov 500 kr
Front Pace Bs 180821-7 10 2140 6 16,7 164 Åsberg Jenni H 5 500 kr
Sundbo Äventyr Bs 180821-1 6 1660 0 38,0g 330 Kylin-Blom Wiktor 500 kr
Snyggast Bs 180821-1 3 1640 7 34,8g 98 Röste Stig Jarle 2 300 kr
Pretty Perfect Ro 180820-7 11 2140 4 14,9 241 Svedlund Kevin 5 700 kr
Ginotonic Ro 180820-7 8 2140 2 14,5 31 Kontio Jorma 15 000 kr
My Gifted My Ro 180820-6 4 2140 0 15,8 47 Åsberg Jenni H 500 kr
Höstbo Sune Ro 180820-4 4 1660 2 28,5 98 Åberg Jan-Olov 15 000 kr
Varg Eld Ro 180820-4 1 1660 0 30,4g 22 Linder Fredrik 500 kr
Naughty Boy Ro 180820-2 m 1 2140 3 18,5 61 Persson Jennifer 9 500 kr
Nordby Elde Ro 180820-1 5 2160 2 35,1 35 Alsén Olle 15 000 kr
Omay Southwind F 180820-9 6 2140 0 14,3 195 Svanstedt Anders 500 kr
Eastern Promise Ti 180819-8 5 1609 0 12,3 341 Niklasson Markus 500 kr
Bubba Degato Ti 180819-3 m 3 1609 2 13,2 31 Lövgren Mathilda 10 000 kr
Slimfit Ti 180819-2 4 1609 3 14,8 106 Samuelsson Ola 7 500 kr
Mr Big Sox S 180819-4 2 2640 0 20,8g 65 Oscarsson Kevin 500 kr
Ulriika Highness Mp 180818-4 2 2140 2 14,4 40 Söderkvist Stefan 12 500 kr
Palma Pellini Mp 180818-2 4 2140 3 16,3 117 Hammarström Niclas 17 500 kr
Alvgrim G 180818-12 8 2140 5 27,8g 201 Skoglund Rikard N 3 800 kr
Racing Brodda G 180818-10 10 1640 d 0 447 Djuse Mattias 500 kr
No Matter G 180818-10 7 1640 1 12,5 259 Adielsson Erik 925 000 kr
Aria G 180818-10 6 1640 d 11g 145 Kihlström Örjan 500 kr
Monark Newmen G 180818-7 1 2640 0 13,0 43 Persson Fredrik 500 kr
Järvsö Elviz G 180818-3 3 1660 7 24,6 340 Alsén Olle 3 500 kr
Okashi Cheri Ch 180818-5 0 2000 5 16,1 17 - - Kjaer Rene 1 137 kr
Quick Vald J 180817-7 5 2140 str - 0 - - 0 kr
Don Cruzado J 180817-7 4 2140 3 17,7 56 Ingves Peter 9 500 kr
Fabriz Boko J 180817-6 2 2140 6 14,5 128 Ingves Peter 2 700 kr
Guli Roy G 180817-11 2 2160 3 31,3g 23 Persson Jan-Olov 8 000 kr
Aventure D'inverne G 180817-10 3 1640 d 0 25 Leo Emilia 500 kr
Zenita Kronos G 180817-9 11 1640 0 14,0 306 Oscarsson Kevin 500 kr
Counterfeightr G 180817-8 4 3160 2 16,0 189 Lennartsson Per 37 500 kr
Mogge Hall G 180817-4 7 1640 4 14,2 832 Sjöström Claes 13 500 kr
Saphir C. D. Ö 180816-10 2 2140 str - 0 - - 0 kr
Riverside Drive Ö 180816-8 1 1660 2 13,6 69 Jepson Carl Johan 12 500 kr
O'Man Flax Ö 180816-3 3 2100 1 14,4 13 Ohlsson Ulf 25 000 kr
Zofin Thobo Ö 180816-2 3 2100 d 11g 60 Larsson Henrik 500 kr
Linus Wibb Ö 180816-1 4 2680 0 16,4g 140 Ohlsson Ulf 500 kr
Merritt B 180816-3 8 2180 0 0 37 Djuse Mats E 500 kr
Dreamgirl Mearas B 180816-3 5 2180 4 15,7 342 Djuse Magnus A 5 700 kr
Super Grabben Å 180816-7 8 2140 0 16,0 112 Nilsson Johan A 500 kr
Önas My Å 180816-4 13 2140 0 17,0 71 Robertsson Paul 500 kr
Lotus Gil E 180815-10 2 2140 d 0 77 Lindegren Erik 500 kr
Copimade E 180815-8 1 2140 5 12,7 531 Andersson Oskar J 10 000 kr
Quiet Please E 180815-3 3 2140 6 14,9 646 Alsén Olle 4 500 kr
Mr Deauville S 180814-13 1 2160 d 9g 180 Djuse Mattias 500 kr
Nonstop Cheri S 180814-10 8 1640 6 12,3 255 Adielsson Erik 3 500 kr
Invincible H.C. S 180814-5 8 2140 3 15,1 127 Johansson Stig H 25 000 kr
Legoholm Zon S 180814-3 3 2640 4 14,5 78 Eriksson Kim 13 500 kr
Evander Am S 180814-1 11 2640 6 17,3 329 Linderoth Per 3 500 kr
Sunes Sommar År 180814-1 6 2140 5 16,4 187 Mahony Paw 3 000 kr
Yrsa Brick Mp 180813-7 1 2140 str - 0 - - 0 kr
Pearl Face Mp 180813-3 12 2140 2 15,9 31 Kerttu Emma 5 000 kr
Merrie Mistique H 180813-2 4 2140 4 17,2 145 Berglin Ove 5 100 kr
Rock Me F 180813-3 m 1 2160 str - 0 - - 0 kr
Policy Of Truth D 180812-5 9 2140 str - 0 - - 0 kr
Diadem Viking Ro 180811-6 12 2140 7 30,1 34 Elfving Joakim 3 000 kr
Höstbo Sune Ro 180811-6 8 2140 2 29,8 59 Åberg Jan-Olov 15 000 kr
Emmylou Love Ro 180811 k 1 2140 gdk 17,0 0 - - Ljungman Alexander 0 kr
Genesis Å 180811-13 6 2140 4 15,0 135 Javelle David 8 000 kr
Zoko Lane Å 180811-10 1 2140 0 13,4 165 Uhrberg Thomas 500 kr
Adiago Trot Å 180811-7 10 2140 1 13,0 545 Lennartsson Per 250 000 kr
Quebec C. D. Å 180811-5 6 2140 d 0 580 Norman Peter G 500 kr
Nappa Scar Å 180811-4 4 1640 5 11,5 108 Lennartsson Per 18 500 kr
Global Unspoked U 180810-8 5 2140 1 15,1 70 Ohlsson Ulf 35 000 kr
Ecco Hornline U 180810-6 11 2640 d 0 68 Lennartson Sören 500 kr
Calamara's Girl U 180810-4 2 2180 1 16,4 15 Ohlsson Ulf 50 000 kr
Affair Amok U 180810-2 5 2140 1 19,1 44 Skoglund Rikard N 30 000 kr
Staro Key West G 180810-8 10 2140 0 19,7 50 Larsson Henrik 500 kr
Kaci Å 180810-9 9 2140 3 15,4 121 Svanstedt Rickard 9 500 kr
Mill Zorn Å 180810-8 9 1640 0 20,8g 103 Borg Lorry 500 kr
Icarus Boko Å 180810-2 7 2140 8 16,1 340 Goop Björn 6 000 kr
Flash Håleryd Kr 180809-5 6 2140 1 14,3 14 Sjöberg Peter H 10 000 kr
Okashi Cheri Kr 180809-3 4 2140 1 15,9 18 Simon Francois 10 000 kr
Bianca Hornline Bs 180809-11 15 2140 str - 0 - - 0 kr
Dreamgirl Mearas Bs 180809-11 3 2140 0 0 26 Skoglund Rikard N 500 kr
Varg Eld Bs 180809-10 5 2160 1 28,2 113 Kihlström Örjan 25 000 kr
Guli Roy Bs 180809-10 1 2140 d 11g 41 Persson Jan-Olov 500 kr

      
DE SENASTE SEGRARNA

T-512

Galinna Am segrade den 17/09 på ESKILSTUNA

Tränare: Mattias Djuse Bana: Solvalla

O'Man Flax segrade den 13/09 på ÖREBRO

Tränare: Ulf Stenströmer Bana: Axevalla

Nonstop Cheri segrade den 12/09 på ÅBY och tjänade fina 70 000 kr

Tränare: Christoffer Eriksson Bana: Jägersro

Quebec C. D. segrade den 11/09 på ESKILSTUNA

Tränare: Peter G Norman Bana: Solvalla

Look Håleryd segrade den 11/09 på JÄGERSRO och tjänade fina 60 000 kr

Tränare: Peter Untersteiner Bana: Halmstad

Missya Degato segrade den 10/09 på DANNERO

Tränare: Henrik Svensson Bana: Bergsåker

Jessica Highness segrade den 10/09 på MANTORP

Tränare: Lars Brindeborg Bana: Halmstad

Quiet Please segrade den 10/09 på FÄRJESTAD

Tränare: Olle Alsén Bana: Gävle

Staro Nashville segrade den 10/09 på MANTORP

Tränare: Joakim Lövgren Bana: Jägersro

Nordby Kuling segrade den 08/09 på SOLÄNGET

Tränare: Olle Alsén Bana: Gävle

Racing Brodda segrade den 07/09 på UMÅKER och tjänade fina 110 000 kr

Tränare: Mattias Djuse Bana: Solvalla

Picasso segrade den 06/09 på GÄVLE

Tränare: Troels Andersen Bana: Gävle

Pearl Face segrade den 04/09 på KALMAR

Tränare: Marcus Lindgren Bana: Halmstad

Palma Pellini segrade den 04/09 på SOLVALLA och tjänade fina 70 000 kr

Tränare: Svante Båth Bana: Solvalla

Thought Hanover segrade den 03/09 på MANTORP och tjänade fina 50 000 kr

Tränare: Jim Oscarsson Bana: Solvalla

Precious Lord segrade den 02/09 på JÄGERSRO och tjänade fina 50 000 kr

Tränare: Marcus Lindgren Bana: Halmstad

Testa di Cavolo segrade den 01/09 på RÄTTVIK och tjänade fina 50 000 kr

Tränare: Hans R Strömberg Bana: Rättvik

Ajabaja segrade den 29/08 på ÅBY och tjänade fina 125 000 kr

Tränare: Tomas Malmqvist Bana: Jägersro

Sunes Sommar segrade den 28/08 på AXEVALLA

Tränare: Elisabeth Sandin Bana: Axevalla

Mill Zorn segrade den 28/08 på AXEVALLA

Tränare: Carlos Söderström Bana: Åby

Merrie Mistique segrade den 24/08 på BERGSÅKER

Tränare: Jan Sundell Bana: Hagmyren

Nonstop Cheri segrade den 23/08 på ÅBY

Tränare: Christoffer Eriksson Bana: Jägersro

Mily segrade den 22/08 på JÄGERSRO och tjänade fina 100 000 kr

Tränare: Peter Untersteiner Bana: Halmstad

Kontaktinformation


Easy KB (916616-7271)
Postadress:  Box 305,  75105  UPPSALA 

Telefon: 018-124004 (08.30-16.30)
Telefax: 018-126004
E-post: info@easykb.se
Besöksadress:  Knivstagatan 8  UPPSALA  

© 1987 - 2018 Svenska Andelshästar AB
Sidan skapades på 0.15113 sekunder.